IŞILTI ZİHİNDE BAŞLAR!

Bana hayatından sadece 7 gün ver, zihnini hiç olmadığı kadar aydınlık, farkında, stratejik, güçlü, donanımlı ve kararlı bir şekilde sana geri vereyim!

TARİH: 27-28-29 Eylül & 3-4-5-6 Ekim 2019 (10.00-19.00)
YER: Golden Age Hotel, Beyoğlu / İstanbul  

Zihnimi Işıldat

GLOBAL ÖDÜL ALMIŞ OLAN BU NLP PRACTITIONER, MOTIVATIONAL COACH VE NEURO-SHINE TECHNOLOGY EĞİTİMİ SANA NE KAZANDIRACAK?

 • Neyi neden yaptığını farkındalığı
 • Davranışlarında sonuç odaklılık
 • Cevap vermek için değil anlamak için dinleyebilme becerisi
 • Doğru soruları, doğru yerde ve doğru şekilde sorabilme becerisi
 • Negatif iç seslerini, korkularını ve duygularını yönetebilme becerisi
 • İletişiminde netlik, yalınlık ve akıcılık
 • Efektif iletişim teknikleriyle ikna kabiliyeti
 • Doğru hedefi doğru şekilde belirleyebilme becerisi
 • Değişimi yaratma ve sürdürme becerisi
 • Özgüven, iç motivasyon ve kararlı davranma yetisi
 • Durumsal ve duygusal zekanda ölçülebilir artış
 • Kazanacağın çok özel dostluklar, eğlence ve dünya standartlarında sertifikaların ve çok daha fazlası! ;)

EĞİTİM SONUNDA ALMAYA HAK KAZANACAĞIN SERTİFİKALAR

Uluslararası NLP Pratisyen Sertifikası

Society of NLP'nin hazırladığı ve Richard Bandler'ın bizzat imzaladığı uluslararası NLP Practitioner lisansı için 7 günlük eğitimin başarıyla tamamlanması gerekmektedir. *

Motivational Coach Sertifikası (ICF Onaylı)

Dünyanın yükselen trendi "koçluk" ve gerektirdiği beceriler, seni hem özel, hem iş hem de sosyal hayatında istediğin sonuçlara çok daha hızlı ve kolay ulaştıracak.

Practitioner of Neuro-Shine Technology™ Sertifikası

Türkiye'de henüz sadece 25 kişinin sahip olduğu bu çok özel Neuro-Shine™ yani "zihin ışıltısı" pratisyenleri takımına sen de katıl, sen de değişimin ve gelişimin bir parçası ol!

NLP SERTİFİKASI, MASTER SEVİYESİ VE NLP EĞİTMENİ OLMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT:

- Bu eğitimi tamamladıktan sonra, eğitimin üst seviyesini de, yani 7 günlük Professional Life Coach & Speaker & Trainer & Master Practitioner of Neuro-Shine Technology™ sertifika eğitimini de başarıyla tamamlayanlar, $350 karşılığında aynı uluslararası standartlarda hazırlanacak olan “Licensed Master Practitioner of Neuro Linguistic Programming” (Society of NLP sertifikalı, Dr. Richard Bandler ve Shiny Burcu Unsal imzalı) ile, master seviyesi profesyonel meslek uzmanlığını belgeleyen “Professional Life Coach & Speaker & Trainer” sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır.

- Bu eğitimi tamamlamadan direk üst seviye master eğitimini alanlar ise, master eğitimi sonunda sadece “Professional Speaker & Trainer” sertifikalarını almaya hak kazanacaklardır. Ancak Society of NLP'den ve Richard Bandler'dan NLP Master Practitioner lisansını alamayacaklardır.

- Master eğitimi + profesyonel konuşmacı ve eğitmen eğitiminin toplam ücreti $2,097 olup, 18 Ekim 2019'de yine Golden Age Hotel/Taksim'de açılacaktır. Master eğitimi hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın. 

- Master seviye NLP sertifikasını alan ve ingilizce bilen herkes, Avrupa ya da Amerika'da direk NLP'nin yaratıcısı Dr. Richard Bandler'dan Charisma Enhancement & NLP Trainer's Training eğitimini alarak uluslararası sertifikalı NLP eğitimleri verebilme şansını elde edecektir. Bilgi: http://purenlp.com/

- Dr. Richard Bandler, NLP eğitmenlerinin onayını sadece kendisi vermektedir. Bütün dünyada Bandler'ın bizzat onayladığı gerçek uluslararası akreditasyona sahip NLP eğitmenlerinin listesi için: http://nlptrainers.com/search/searchit.html linkindeki kutuya ülke adının (Türkiye'deki liste için "Türkiye") yazılması yeterlidir.

*Society of NLP sertifikaları ekstra ücrete tabidir.  NLP Practitioner $250 - NLP Master Practitioner $350.

EĞİTİME KATILANLAR: "KEŞKE BÜTÜN BUNLARI ÇOK DAHA ERKEN ÖĞRENEBİLSEYDİK. SİMDİYE ÇOK DAHA FAZLA IŞILDARDIK!" DİYORLAR

EĞİTİMİN KATILIMCI PROFİLİ

Benim bu şapşahane değişim ve dönüşüm eğitimime hem Türkiye'de hem de Amerika'da üst düzey yöneticiler, CEO'lar, girişimciler ve hatta multi-milyoner iş adamlarının yanısıra; öğrenciler, öğretmenler, işini çok sevenler ve işinde ilerlemek isteyenler, işini hiç sevmeyenler ve kaçarak uzaklaşmak isteyenler ve bir şekilde özel ya da iş hayatında geçiş döneminde olan bireyler katılıyor. Yıllardır sürekli içeriğini yenilediğim bu eğitim, dünya standartlarında onay almış bir eğitim olup, hem muhteşem içeriği hem eğlenceli sunum şekli hem de müzikli workshoplarıyla Türkiye’de bir tek! Lütfen yani ;) Ayrıca katılımı 20 kişiyle sınırladığım için kendi sorularına özel cevap alabilecek ve 7 gün boyunca Amerika'nın bir numaralı yönetici koçu seçilen Shiny Burcu Unsal'dan (öhüm öhüm ;) kendi durumuna özel bireysel koçluk ve danışmanlık hizmeti de alabiliyor olacaksın!

KATILANLAR NE DİYOR?

Ayça Aytaç / Profesyonel Öğrenci Koçu

"Burda inanılmaz farklı inanılmaz keyifli bir ortamda hayatımızı değiştiren şeyler öğrendik. Zihnimizi nasıl kullanacağımızı, nasıl hedef koyup isteklerimize ulaşabileceğimizi ve hayatımızı nasıl yönetebileceğimizi öğrendik. İmkanı olan mutlaka gelsin!"

Ülgen Çetinkaya / Girişimci

"Bugüne kadar çok eğitim aldım ve çok iyi bir iletişimci olduğumu düşünüyordum. Burcu'nun bu eğitimine katıldıktan sonra her gün her an yaptığım iletişim hatalarının farkına vardım, kendimle inanılmaz yoğun yüzleşmeler yaşadım. Eğer gerçekten çok iyi bir iletişimci olmak istiyorsanız şiddetle bu eğitimi tavsiye ediyorum. Farkında olmadığınız çok fazla şey öğrenecek ve müthiş insanlarla tanışıp eğlenerek öğreneceksiniz! "

Canan Çiçek / Girişimci, İç Mimar

"Oğlumun Amerika'da aldığı bu eğitimden sonra enerjisinin çok yükseldiğini, hedeflerine çok motive bir şekilde kilitlendiğini gördüm. Onun bu mutluluğu beni de çok mutlu etti çünkü oğlum çok seçicidir. Aradığı en son şeyi bulduğuna inandım ve aynı şeyi ben de deneyimlemek istedim. Burcu Hanım bana ucu yıldızlı sihirli çubuğuyla dokundu. Ben bir yıldızdım biliyordum ama artık daha da çok parlıycam!"

Eser Tözüm / 9 Dil Bilen Süper Yetenek, Girişimci, Yazar

"Dünyanın 1 numaralı iletişim ve davranış teknolojisini bilimsel açıklamalarıyla öğrenmek çok büyük bir güven verdi. Birtakım düşünce kalıplarımızı değiştirmemiz gerektiğini, zihin kontrolüyle aslında hayatımızı kontrol edebildiğimizi ve daha yüksek performans alabileceğimizi öğrendim. Kendisini kişisel ya da profesyonel olarak geliştirmek isteyen herkesin mutlaka bu eğitimi alması lazım."

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Bu eğitimin içeriğini 10 yıllık uluslararası iletişim ve pazarlama kariyerim ve son 7 yıldır Amerika'da NLP, Neuroscience, Metaphysics, Cosmology, Quantum Physics, Positive Psychology, Leadership, Emotional Intelligence ve High Performance Coaching alanlarında yaptığım çalışmalarımın sonucunda oluşturdum. 2012'den bugüne, binlerce insanın hayatını değiştiren bu çalışmaya NEURO-SHINE TECHNOLOGY™ adını verdim. Çünkü "shine" ışıltı demek ve herşey zihindeki bir ışıltıyla başlıyor :)

Neuro-Shine Technology™ eğitimini şekillendiren temel kaynaklar şu şekilde:

 1. Dünyanın en iyi eğitim kurumu olan Harvard Business School’un “Building & Leading Customer Centric Organizations” Executive Education eğitimi
 2. Dünyanın 1 numaralı iletişim ve davranış teknolojisi olan NLP (Neuro Linguistic Programming) 
 3. Dünyanın en iyi 8. üniversitesi olan UCLA’in profesyonel eğitim merkezi UCLA Extension’da 9 üzerinden 9 TAM PUAN değerlendirme notu alan Liderliğin İletişim Stratejileri dersimin içeriği
 4. Dünyaca ünlü iletişim ve davranış gurusu Tony Robbins’in transformasyonlar yaratan 8 ayrı eğitim içerik ve stratejileri
 5. Amerika’daki Neuroscience konferanslarına katılan Harvard, Stanford ve Yale gibi prestijli okulların akademik isimlerinin yıllarca üzerinde çalıştığı (Irvin Yalom gibi) psikolojik ve nörolojik çalışma raporları
 6. Les Brown, Robert Kiyosaki, Bill Walsh, Adam Markel, Marie Forleo ve Brendon Burchard gibi Amerika’nın milyoner eğitmen ve gurularından derlediğim seminer içerikleri
 7. Ve dünyanın en iyilerinden bizzat öğrendiğim bütün bu bilgilerin kendi tecrübelerim ve pozitif yaşam felsefemle entegrasyonu

NOT: Eğitim içeriği, sınıfın enerjisine ve katılımcıların seviyesine göre değişebilir.

BANA HAYATINDAN SADECE 7 GÜN VER, SANA ZİHNİNİ HİÇ OLMADIĞI KADAR AYDINLIK, FARKINDA, GÜÇLÜ, DONANIMLI, STRATEJİK VE KARARLI BİR ŞEKİLDE GERİ VEREYİM!

7 GÜNLÜK EĞİTİM PLANI

1. Gün Konsepti: NLP nedir? Koçluk nedir? Bireysel Liderlik nedir? 

 • Grup tanışma ve bireysel tanıtım sunumları
 • Eğitim içerik, detay ve akış sunumu
 • “En iyi Neuro-Shine™ Pratisyeni” yarışma kuralları
 • NLP nedir? NLP ne değildir?
 • NLP Tarihçesi ve Richard Bandler’in NLP yaratım süreci
 • Koçluk nedir? Koçluk ne değildir?
 • ICF Core Competencies (Öz Yetkinlik) rehberi ile koçluk
 • Hayat değiştiren 10 Temel NLP varsayımı ve egzersizi
Uygulama: 16personlities.com.tr testi ve bireysel değerler analizi

2. Gün Konsepti: İletişim nedir? Değişim nedir?

 • Dünyanın #1 NLP iletişim ve davranış modeli
 • İletişimin bileşenleri ve uyumlu iletişim stratejileri
 • Temsil sistemleri ve iletişime yansımaları
 • Zihin seslerimiz ve hayat kalitemize inanılmaz etkileri
 • Fark yaratan iletişim taktikleri
 • İIetişimdeki mucizeleriyle yeniden çerçeveleme (re-framing) tekniği
 • Cümlelerin ve kelimelerin zihinsel kaynakları
 • Kelime ve cümle editleme tekniği
 • NLP ile değişimin nörolojik seviyeleri
Uygulama: Bireysel iletişim analizi

3. Gün Konsepti: Hedef nedir? Motivasyon nedir?

 • Beynin anatomisi, bilinçli ve bilinçsiz zihin (Dr. Daniel Siegel ve INTERPERSONAL NEURO-BIOLOGY)
 • Beyin dalgaları ve yaşlara göre dağılımı
 • Bireysel misyon ve vizyon çalışması
 • Tony Robbins’in Yaşam Çemberi egzersizi
 • Bilinçaltımızda çalışan bireysel değerler ve inançlar ve en yüksek değer çalışması
 • Tony Robbins ve HNP (İnsan İhtiyaçları Psikolojisi)
 • NLP Altmodaliteler ve Göz Erişim ipuçları
 • NLP & SMART Hedef Belirleme tekniği
 • Neuro-Shine™ Işıltı Çemberi ile bireysel motivasyon
 • NLP Görsel Sıkıştırma tekniği ile motivasyon çalışmaları
 • NLP Swish tekniği ile NLP grup egzersizi
Uygulama: Bireyin motivasyon analizi

4. Gün Konsepti: Karar nedir? Adanmışlık nedir?

 • NLP Metaprogramlar: Kişiliklere göre karar alma stratejileri
 • NLP TOTE Modeli ile karar alma stratejileri
 • Öğrenmenin aşamaları ve kalıcı öğrenme taktikleri
 • Tony Robbins’in anlam yaratma üçgeni ve kararlılık
 • Transformasyonlar yaratan kararlılık örnekleri
 • NLP Çapalama tekniği ile kararlılık çalışmaları
 • Tony Robbins’in 4 davranış kategorisi ve egzersizi
 • NLP Algısal Pozisyonlar tekniğiyle empati çalışması
 • Tony Robbins’in Dickens modeli ile yaşam dizaynı
Uygulama: Bireyin kararlılık analizi

5. Gün Konsepti: Duygusal Zeka nedir? Bireysel Kontrol nasıl elde edilir?

 • UCLA Extension için hazırladığım Duygusal Zeka dersimden Duygusal Zeka’nın bileşenleri
 • Zihnin duygu CEO'su Amigdala’yı yönetme stratejileri
 • Neuro-Shine™ Varsayım Patlatma tekniği ile söylenmeyenleri dinleme tekniği
  • öfke-sınırlayıcı düşünce-iletişim-inanç kırma
  • özel ve önemli olma dil kalıpları ve sonuç analizi
  • haklı olma dil kalıpları ve sonuç analizi
  • ait olma dil kalıpları ve sonuç analizi
 • Neuro-Shine™ California Blow Off tekniği
Uygulama: Bireyin duygusal zeka analizi

6. Gün Konsepti: Liderin karizma ve etkinlik stratejisi

 • NLP Milton Model Hipnotik Dil Kalıplarıyla elegan iletişim, ikna ve etkinlik seansı
 • Karizmatik ve hipnotik iletişim için vücut dili ve tonlama çalışması
 • NLP eşleşme ve aynalama yöntemi ile güven kazanma egzersizleri
 • Neuro-Shine™ Flasback tekniği ile bireysel hatıra editleme seansı
 • Neuro-Shine™ "Farklı Kaydet" tekniği ile fobilere son!
Uygulama: Bireyin karizma ve etkinlik analizi

7. Gün Konsepti: Liderin katkıda bulunma ve değer yaratma stratejisi

 • Doğru soruları sorabilmek ve motivasyon koçluğu için taktikler
 • Dünyadaki kurumsal koçluk örnekleri ve onlardan stratejik alıntılar
 • NLP Pratisyen bitirme testi / yarışması
 • Bireysel soru ve cevaplar
 • Yuvarlak masa bireysel geribildirim seansı
 • Neuro-Shine™ liderlik yemini
 • Mezuniyet ve sertifika töreni
Uygulama: Bireyin katkıda bulunma ve değer yaratma analizi

EĞİTMEN HAKKINDA

AMERİKA'DAKİ EN BAŞARILI KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ, YÖNETİCİ KOÇU, MOTİVASYON KONUŞMACISI VE İKİ DİLDE YAZAR: SHINY BURCU ÜNSAL

ODTÜ, UCLA & HARVARD Business School Executive eğitimli, Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) Liderliğin İletişim Stratejileri ve Duygusal Zeka Öğretim Görevlisi, Forbes Koç Konseyi Üyesi, Dünyanın İlk ve Tek Türk-Amerikan NLP Eğitmeni ve Neuro-Shine Technology™'nin Yaratıcısı

Burcu Ünsal hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

Türkiye'de Eğitim ve Yönetici Koçluğu Verdiğim Bazı Kurumlar

EĞİTİM DETAYLARI:

FULL EĞİTİM: 

Licensed Practitioner of Neuro Linguistic Programming & Motivational Coach Certificate Training
with Neuro-Shine Technology:
27-28-29 Eylül & 3-4-5-6 Ekim 2019
Saat: 10.00 - 19.00
Golden Age Hotel / Taksim
 
Licensed Master Practitioner of Neuro Linguistic Programming & Professional Coach Certificate Training
with Neuro-Shine Technology:
18-19-20 Ekim & 24-25-26-27 Ekim 2019
Saat: 10.00 - 19.00
Golden Age Hotel / Taksim

- Yanında bir başkasını da eğitime getiren katılımcılar için değişime ve gelişime katkılarından dolayı $100 iade yapacağım :)

- Sorular ve daha detaylı bilgi için: [email protected] 

Neuro-Shine Technology™ ile değişim ve dönüşüm yolculuğunda görüşmek üzere!

BIRAK İÇİNDEKİ GÜÇ IŞILDASIN!

Sevgilerimle...

 

DÜNYANIN EN İYİLERİ NE DİYOR?

BU KADIN BİR HARİKA!

"Shiny Burcu Unsal, kendi yarattığı 'Shiny' kimliğiyle hem başarıyı hem de doyumu yakalayabilen, yüksek pozitif enerjili, eğlenceli, ve örnek gösterebileceğim çok özel birisi. Etkin olmayı çok iyi biliyor. İş hayatında harikalar yaratacak!"

~ TONY ROBBINS

SIRADIŞI VE YARATICI

"En iyiler ışıldar. Aynı onun gibi! Shiny Burcu, kendine has bir tarzı olan renkli, neşeli, sıradışı ve yaratıcı bir insan. Hayat deneyimlerini ve derin bilgeliğini yaratıcı zekasıyla birleştirmekte usta. NLP eğitimlerim için mutlaka kendisini tavsiye ederim." 

~ RICHARD BANDLER

O BİR ATEŞ PARÇASI!

"Shiny Burcu Unsal hayatımda tanıdığım en mutlu insan. Enerjisine bayılıyorum! Her zaman en yerinde soruları soran, insanların yüzüne yapıştırdığı yıldızlarla onları gülümsetip ışıldatan ve yüksek enerjili aksiyonlarıyla müthiş sonuçlar yaratan lider ruhlu bir kadın. Ona inanıyorum."

~ BRENDON BURCHARD

DEĞİŞİM BU EĞİTİMLE BAŞLIYOR!

BANA HAYATINDAN SADECE 7 GÜN VER, SANA ZİHNİNİ HİÇ OLMADIĞI KADAR AYDINLIK, FARKINDA, GÜÇLÜ, DONANIMLI, STRATEJİK VE KARARLI BİR ŞEKİLDE GERİ VEREYİM!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.